Od 1.6.2015 se stává novým správcem objektu H centrum Sokolov, s.r.o. p. David Krejčí, tel.: 777 005 072. Bude mít na starosti administrativní provoz objektu, informace o pronájmech bytových a nebytových prostor, prohlídky objektu.

Zvýšení paušálních plateb za služby od 1. 1. 2015

Vzhledem k tomu, že již mnoho let zůstávala výše úhrad za služby spojené s užíváním bytu ve stejné výši,

jsme bohužel nuceni, v návaznosti na neustálý růst cen, od 1. 1. 2015 navýšit paušální platby za služby

spojené s užíváním bytu.

Mezi služby spojené s užíváním bytu, které Vám poskytujeme patří například:

• Odvoz odpadu
  • Užívání výtahu
  • Úklid společných prostor
  • Pojištění budovy
  • Služby správce v objektu
  • Prevence požární ochrany
  • Osvětlení schodišť a nádvoří
  • Užívání společných komor

Nová výše úhrad za služby spojené s užíváním bytu od 1. 1. 2015:

za první osobu užívající byt                            1 400,- Kč/měsíc

za druhou osobu užívající byt                           250,- Kč/měsíc

za třetí osobu užívající byt                               100,- Kč/měsíc

čtvrtá a každá další osoba                                     zdarma !

Na nádvoří objektu je nainstalována závora, aby se zamezilo vjezdu cizích vozidel. Nájemníci nebytových prostor i bytů dostanou na vyžádání (za vratný poplatek 3.000,- Kč) ovladač k závoře. Cizí vozidla na nádvoří nesmějí parkovat. K závoře je nainstalován rovněž intercom, aby mohla vozidla zásobující prodejny požádat o otevření závory na dálku.

Nájemníci bytů mohou požádat o vydání ovladače k závoře, ale smějí na nádvoří parkovat pouze přes noc a o víkendu, kdy tam nezajíždějí nájemníci nebytových prostor a zásobování. To znamená, že pro nájemníky bytů je parkování povoleno:

Po - Pá     od 1600  do 800 hod.

Na nádvoří objektu se nachází rampa pro zásobování prodejen. Před rampou není povoleno stání vozidel!