Nejlepší prostory pro Vaše podnikání nebo bydlení v Sokolově

Obecně o objektu  H centrum Sokolov, s.r.o.

Objekt firmy H centrum Sokolov, s.r.o. je kamenná budova v sousedství Městské tržnice (blízko Starého náměstí). Jedná se o budovu, která má 3 nadzemní podlaží. V 1. a části 2. nadzemního podlaží se pronajímají nebytové prostory. V části 2. a 3. nadzemním podlaží se pronajímají byty. Budova je čtvercového tvaru s nádvořím uprostřed. Na nádvoří objektu je nainstalována závora, aby se zamezilo vjezdu cizích vozidel. Nájemníci nebytových prostor dostanou na vyžádání (za vratný poplatek 3.000,- Kč) ovladač k závoře. Cizí vozidla na nádvoří nesmějí parkovat.

Nájemníci bytů, kteří vlastní ovladač k závoře, mohou parkovat na nádvoří pouze přes noc a o víkendu, kdy tam nezajíždějí nájemníci nebytových prostor a zásobování. To znamená, že pro nájemníky bytů je parkování povoleno:
Po - Pá     od 16.00  do 8.00 hod.
So - Ne     celých 24 hod. (tzn. od pátku 16.00 do pondělí 8.00 hod.)

 

Momentálně jsou k dispozici tyto prostory k pronájmu:

 

1) Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o výměře 44m2. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží s výtahem. Vytápění a ohřev TUV je zajištěno plynovým kotlem. Byt je nezařízený, pouze je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem a digestoří. Při podpisu smlouvy se skládá kauce 10.000,- Kč + 1. měsíční nájemné (6.460,-) + 1. záloha na elektřinu (1.300,- Kč/měsíc) + 1. záloha na plyn (1.900,- Kč/měsíc). Výše měsíčního nájemného je stavena pro 1 osobu a včetně paušálního poplatku za služby. Každý zájemce o pronájem je povinen vyplnit osobní dotazník dle vnitřního předpisu H centra Sokolov, s.r.o., který mu bude předán při osobní prohlídce bytu. Umístění a dispozici bytu je možno si prohlédnout na schématu 3. NP, jedná se o byt č. 6-3P. Fotogalerii k bytu naleznete na odkazu: https://www.sreality.cz/detail/pronajem/byt/2+kk/sokolov-sokolov-krizova/1538408028#img=8&fullscreen=false

 

 

 

 

Kontaktujte nás
Váš email:
Předmět:
Text zprávy:
Antispam otázka: Počet měsíců v roce