Informace k pronájmu nebytových prostor

Firma H centrum Sokolov, s.r.o. se zabývá pronájmem nebytových prostor, bytů a venkovních ploch v centru města Sokolova. H centrum Sokolov, s.r.o. se nachází na adrese: Křížová 168, 356 01 Sokolov. Objekt firmy je kamenná budova v sousedství Městské tržnice (blízko Starého náměstí). Jedná se o budovu, která má 3 nadzemní podlaží. V 1. a 2. nadzemním podlaží se pronajímají nebytové prostory. Ve 3. nadzemním podlaží se pronajímají byty.

Budova je čtvercového tvaru s nádvořím uprostřed. Na nádvoří objektu je instalována závora, aby se zamezilo vjezdu cizích vozidel. Nájemníci nebytových prostor i bytů mohou požádat (za vratný poplatek 3.000,- Kč) o ovladač k závoře. K závoře je nainstalován rovněž intercom, aby mohla vozidla zásobující prodejny požádat o otevření závory na dálku.

Výše nájemného při pronájmu nebytových prostor:

Nájemné za nebytové prostory v 1. nadzemním podlaží začíná od 100,- Kč za m2 /měsíc (cenu určuje umístění prodejny v objektu, způsob vytápění, atd.).
Nájemné za nebytové prostory v 2. nadzemním podlaží začíná od   50,- Kč za m2 /měsíc (cenu určuje umístění prodejny v objektu, způsob vytápění, atd.).

Kroky potřebné k pronájmu nebytových prostor

1. Kontaktovat správu H centra Sokolov, s.r.o. – p. David Krejčí, tel.: 777 005 072, za účelem vzájemného předání informací o nebytovém prostoru a prohlídky objektu.
  2. Doložení potřebný dokladů – živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku, registrace k DPH (pokud je zájemce o prostor plátce DPH).
  3. Vyhotovení nájemní smlouvy pronajímatelem.
  4. Předání nebytových prostor, klíčů a ostatních náležitostí po podpisu nájemní smlouvy.