Nejlepší prostory pro Vaše podnikání nebo bydlení v Sokolově

O nás

Firma H centrum Sokolov, s.r.o. se zabývá pronájmem nebytových prostor a bytů v centru města Sokolova. H centrum Sokolov, s.r.o. se nachází na adrese: Křížová 168, 356 01 Sokolov. Objekt firmy je kamenná budova v sousedství Městské tržnice (blízko Starého náměstí). Jedná se o budovu, která má 3 nadzemní podlaží. V 1. a části 2. nadzemního podlaží se pronajímají nebytové prostory. V části 2. a 3. nadzemním podlaží se pronajímají byty.

 

Budova je čtvercového tvaru s nádvořím uprostřed. Nájemníci nebytových prostor a jejich klienti mohou využít nádvoří k parkování, složení či vyložení nákladu nebo přepravovaných osob. Stání vozidel na nádvoří je však vzhledem k prostorové kapacitě povoleno pouze nájemníkům, kteří vlastní ovladač k závoře (je vydáván na vyžádání po složení vratné zálohy 3.000,- Kč). Na nádvoří objektu se nachází rampa pro zásobování prodejen. Před rampou není povoleno stání vozidel !

 

Nájemníci bytů, kteří vlastní ovladač k závoře, mohou parkovat na nádvoří pouze přes noc a o víkendu, kdy tam nezajíždějí nájemníci nebytových prostor a zásobování. To znamená, že pro nájemníky bytů je parkování povoleno:

Po - Pá     od 1600  do 800 hod.

So - Ne     celých 24 hod. (tzn. od pátku 1600 do pondělí 800 hod.)

 

Před objektem H centra Sokolov, s.r.o. v Rooseweltově ulici se nachází placené parkoviště pro zákazníky prodejen a ostatní osoby.

Kontaktujte nás
Váš email:
Předmět:
Text zprávy:
Antispam otázka: Počet měsíců v roce